4 сәуірде біздің мектептің 9-сынып оқушылары Петропавл қаласының гуманитарлық-техникалық колледжінің өкілдерімен негізгі мектеп түлектерін кәсіптік бағдарлау мәселелері бойынша кездесуге қатысты. Бұл іс – шараға осы колледждің оқушылары белсенді қатысты-бұл материалды ұсынуға өте қызықты тәсіл. Оқушылардың өздері оқу жағдайлары, ГТК-ны таңдағандарға ашылатын мүмкіндіктер, құрдастарының оқуын, демалысын, дамуы мен жұмыспен қамтылуын ұйымдастырудың қарапайым тұрмыстық сәттері туралы әңгімеледі. Бұл тоғызыншы сынып оқушыларының шынайы қызығушылығын тудырды. Әр түрлі бағыттағы мәселелер айтылды: стипендия, жатақхана, оқу базасы, спорт секциялары, тамақтану, практиканы ұйымдастыру. Біз жан-жақты жауаптар алдық және оқушылардың позициясынан бәрін білуге мүмкіндік алдық. Бізді осы оқу орнына ашық есік күніне шақырды. Біз бұл кездесуді асыға күтеміз. Осы іс-шараны ұйымдастырушыларға рахмет!

0 0 votes
Notify of

Қосымша ақпарат көздері

Would love your thoughts, please comment.x